Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemzetközi nyelvvizsgát...

Nemzetközi nyelvvizsgát tennék, de még nem vagyok az arra felkészítő tanfolyam szintjén. Milyen tanfolyamot, melyik bp-i iskolába próbáljam?

Figyelt kérdés

Szóóóóval:

anno még érettségi előtt (2011) B2-es szinten voltam, majd kevésbé használtam, kopott, de azért maradt persze nem kevés. Ezután kicsit újra aktivizáltam, B2 szint körül, majd most 7 hónapot dolgoztam/dolgozok (még ott, de lassan vége) Kanadában, táborban, szóval anyanyelvi környezetben, és használom is naponta a nyelvet (beszéd, angol könyv olvasás, angol nyelvtan leckék átvétele mobil appon, és advanced level course bookkal), de érzésem szerint egy TOEFL/IELTS szinttől még mindig messze vagyok (mert azért hétköznapi beszédben általában a nyelvtan nem túl bonyolult; befejezett folyamatos jövő idő ritkán jön szembe) nyelvtannal, szókinccsel is (bár heti 30at tanulok, de hát lassú folyamat), és az ilyen fogalmazás-hivatalos levél jellegű dolgok se patentek (szóóóval mint mondtam, van munka bőven :D)

Tehát, következő január-február tájékán megpróbálnék egy nemzetközire felkészítő tanfolyamot, de előtte még decemberben lehet valami 40-80 órás tanfolyamra felkészítő tanfolyamto is bevállalnék. Ötletek? találtam egy helyet, ahol van IELTS-re felkészítő tanfolyam, és IELTS-re felkészítő tanfolyamra felkészítő tanfolyam, de az utóbbi februárba kezd, előbbi pedig csak április, szóval az neccesbb lenne külföldi egyetemi jelentkezés szempontjából :S

köszönöm


2016. szept. 7. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Végül hova mentél?
2017. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy IELTS felkészítő?
2017. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!