Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni angolul...

Szeretnék megtanulni angolul ez így kivitelezhető lehetne? Tanácsokat kérek

Figyelt kérdés
sziasztok, egyetem miatt napi 2órát (1 óra oda 1óra vissza) kell utaznom. Vonatozok,metró,villamos és szeretném produktívan kihasználni az időt és arra gondoltam, hogy megtanulok jobban angolul.Van már egy alapom de szeretném a kezdőszintről indulni, milyen könyveket,hangoskönyveket tudtok ajánlani illetve bármilyen tippet meghallgatok. köszönöm a választ előre

2016. szept. 9. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Öt év öt nyelv blogról szedtem a tanulási tippeket. A harmadik nyelvem tanulom így, és őszintén mondom, hogy beválik. Nem csak asztalnál könyvből lehet nyelvet tanulni. Úton-útfélen is :) Olvasgasd, főleg a nyelvtanulási segédleteket, sok jó linket szedett össze a srác! :)
2016. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!