Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok ORIGO típusú...

Hol találhatok ORIGO típusú B1 szintű feladatokat gyakorlásra?

Figyelt kérdés
Egy kislánynak segítek az alapfokú nyelvvizsgára való felkészülésben, de a google-n megtalálható összes ilyen típusú feladatsort megoldottuk már, ami egyébként nem több négynél. Én anno TIT TELC típusút csináltam, szóval saját anyagom sincs hozzá. Nincs véletlen valakinek egy köteg ilyen feladat, aki korábban ezt csinálta esetleg?

2016. szept. 22. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz erősebbet, B2, C1, ha azokkal gyakorol akkor nem érheti meglepetés alapfokon. Énis úgy készültem az emelt angol érettségire, hgy C1 feladatokat töltögettem, onnantól nem jöhetett meglepi.
2016. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!