Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlod?...

Melyik nyelviskolát ajánlod? (leírás)

Figyelt kérdés
Cél: közép/felsőfokú angol nyelvvizsga | Hely: Budapest | Igényeim: A tanár legyen megnyerő, szimpatikus, segítőkész és ne a pénztárcám legyen az első számára. Másodlagos: Jól artikuláljon és legyen egy picit hangos a normálnál. | Tapasztalataim/Mese: Éveken keresztül mindig a rosszabb csoportokba kerültem a nevem miatt névsor végén voltam és mire hozzám ért a választás, már betelt a jobb csoport. Megutáltam az angol oktatást és az angol nyelvet. Úgy állok hozzá az angolhoz, mint sok francia, hogy tudnak róla, beszélik is, de ha lehet, akkor nem beszélik.

2016. szept. 22. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok hülyeséget írtál itt le! Aki nyelviskolát ajánl, az nem tud tanárt ajánlani, mert fogalma sincs, hogy te melyik csoportba fogsz kerülni! Továbbá aki az egyiknek szimpatikus, az a másiknak ellenszenves. A hangerőre meg aztán végképp nem figyel oda senki! Az, hogy azért kerültél a rosszabb csoportba, mert a névsor végén vagy, elképesztő baromság! A csoportokat nem névsor szerint állítják össze, hanem a szintfelmérő szerint. Magántanárt keress, ott van választásod, addig kísérletezhetsz, amíg meg nem találod az igazit. Sokkal időhatékonyabb, ezáltal költséghatékonyabb, mint a nyelviskola.
2016. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!