Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "Szólalj meg.! " Az M5 nyelvta...

"Szólalj meg.! " Az M5 nyelvtanulós műsoráról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudjátok követni, mindent letudtok jegyezni?

2016. szept. 23. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:

szerintem:


Angol: Ez tűnik a legkövethetőbbnek, gyakran ismétel a manus és érthetően mindent elmagyaráz. (Igaz angolul valamennyit tudok.)

Német: Szintén követhető, de még eddig alig haladtunk, nem tanít sokat a nő. (Igaz németet meg sokat tanultam régen.)

Francia: Egész követhető, de nem tudok mindent leírni olyan gyorsan leveszik a feliratokat.

Olasz: Tök követhetetlen. Semmit nem magyaráz vagy ismétel a fazon, de hosszú párbeszédek vannak, amihez sokszor hang se társul...

Spanyol: Úgy ahogy érteni mit magyaráz, de le nem tudom írni annyi idő alatt.

Orosz: Eddig elég jól követhető és érthető, bár nem haladós, de az biztos. Ja kivéve leírni a fura karakteres szavakat.. (1 évet tanultam gyerekként oroszt, szóval semmit.)


Szóval szerintem mivel az olasz, spanyol, franciát leírni sem tudom (azt még nem tanultam semmit), inkább úgy látom ez csak a már ismert nyelvek ismétlésére és felelevenítésére jók....

Nem?

Szerintetek?

Kíváncsi vagyok mások véleményére...!

2016. szept. 23. 13:42
 2/3 sanyinak ***** válasza:
60%

Te egyszerre tanulod az összes nyelvet?! :)


Én még ugyan nem láttam, de a műsorújságban feltűnt, hogy egymás utáni 5 perces leckék vannak. De mi értelme van mindössze 5 percig foglalkozni egy nyelvvel?


A régi Iskolatévé jutott eszembe a csatornáról :)

2016. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a németet és az angolt láttam, nem tudom, hogy milyen szintig fog menni, de eddig nagyon alap dolgokat mondtak csak.
2016. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!