Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orvosira készülök (ami azt...

Orvosira készülök (ami azt jelenti hogy 6 tantárgyból kell érettségiznem) és nem tudom eldönteni, hogy tegyek-e németből előrehozott érettségit. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Hat éve tanulok németül egy gimnáziumban, nincs nyelvvizsgám. Középszintű érettségit szeretnek tenni, csak ugye ehhez kell még két osztályozóvizsga (11. második féléves, 12.-es). Tanácstalan vagyok, hogy melyik éri meg jobban, egyszerre hat tantárgyból érettségi, vagy összesen három vizsga egy előrehozott miatt (+beleszámít a jegy a pontozásba). Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. szept. 24. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó döntés az előrehozott. Oké, hogy nem nehéz a középszintű nyelvi érettségi, de jobb, ha kevesebb dologra kell koncentrálnod, több időd van az emeltekre készülni. Nekem legalábbis bevált ez.
2016. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó döntés az előrehozott. :) Én áldom az eszem, amiért tavaly megcsináltam az angolt, rengeteg időm megmarad idén, amit fel tudok használni a biosz-kémia emeltre való készülésre. :)
2016. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is egyre inkább hajlok az előrehozott felé. Nagyon sokat segitettetek! 😍❤ :)
2016. szept. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!