Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány pontot lehet elérni...

Hány pontot lehet elérni maximum a német középfokú nyelvvizsgán hallott szöveg értéséből?

Figyelt kérdés

ma voltam vizsgázni, az írásbeli könnyen ment, a hallott szöveg értése nagyon rosszul sikerült sajnos :( (október 4.én megyek szóbelizni)

a minimum pont amit el kell érni az 12, és egy helyes válasz 2 pontot ér, ennyit tudok. valaki tudja hogy mennyi lehet a max pont ill hány %ot kell minimum teljesíteni?



2016. szept. 24. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad melyik nyelvvizsga, így csak azt tudom írni, hogy minimum 40%-ot kell teljesíteni hogy értékelhető legyen.
2016. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel nem tudjuk, hogy melyik nyelvvizsgáról van szó, így teljesen biztos választ nem tudok mondani.


Mivel hivatalosan minden nyelvvizsgánál egy adott vizsgarészre minimum 40% kell, tehát ha azt vesszük hogy a 12 pont lehet a 40%, akkor a max pont 30 lehet.


Esetleg nem ÖSD vizsga?

2016. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Most Origo volt?
2016. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szöveg volt?
2016. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja igen,az lemaradt, társalkodó volt a Kodolányin.

az volt a legnagyobb baj hogy nem sorban voltak a kérdések, és mire erre rájöttem, ott voltam 0 válasszal és lement egyszeri meghallgatás. második meg már kevés volt:/

azért szeretnm tudni hogy ha mondjuk minimum ponttal megyek át(mindig a legrosszabb esetet számolom) mennyi többletpont kell majd a szóbelin

2016. szept. 25. 09:55
 6/6 A kérdező kommentje:
mert ugye ha a 12pont a 40% akkor 6 ponttal kell majd több a szóbelin, azt meg tudnátok mondani hány pontos? nem találom sehol:/
2016. szept. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!