Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Számít valamennyire ha van...

Számít valamennyire ha van alapfokú nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Pl állásinterjún kicsit több esélyem lenne ha 1-2 nyelvből van alapfokúm, vagy manapság csak a közép/felsőfokút veszik figyelembe?
2016. szept. 25. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy vmilyen irodai munkáról lenne szó.
2016. szept. 25. 20:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha megnézed az álláshirdetéseket, sosem kérnek nyelvvizsgát, helyette aktív nyelvtudást várnak el, amit ugye telefonon és élőben is tesztelnek. Viszont, én amondó vagyok, hogy egy nyelv igazán csak középfoktól kezdődik, onnantól tudod igazán kifejezni magad, ezért is várnak el legalább középfokú nyelvtudást legtöbb helyen.
2016. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyelv középfoktól kezdődik, hacsak nincs már 2 középfokú akkor plusz ha van mondjuk egy kínai alapod harmadiknak, de első idegen nyelvnek nem ér semmit.
2016. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket a papír. Tudás kell. Főleg szóban. Erre gyúrj, mert ott helyben interjún fel is mérik. Átkapcsolnak az adott nyelvre és felmérik, mit tudsz. Lényegtelen a nyelvvizsga. Az önéletrajzodba pedig így is beírhatod, hogy "nyelvtudás - középfokú", nem kell nyelvvizsgát felmutatni.
2016. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy nyelvből biztos középfok, mint kettőből alapfok!
2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Max kinevettetni magad jó :) főleg ha ilyen sima angol, francia, német féle nyelvek
2016. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!