Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 4 év alatt meg lehet tanulni...

4 év alatt meg lehet tanulni úgy angolul hogy emelt érettségit lehessen belőle tenni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Simán. Ha intenzíven tanulod 1-1, 5 év alatt is.
2016. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen nulláról is, simán. Főleg, hogy tuti nem 60 évesen kérdezed ezt.
2016. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Probléma nélkül. Az emelt angol érettségi amúgy is elég gyenge szintű, egy középfokú nyelvvizsgának felel meg. Ha normálisan foglalkozol a tanulással, akkor egy év alatt is sima ügy.
2016. okt. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
3as: papíron b2. Ha a valóságban írtál màr, akkor tapasztalod, hogy nem annyi. 2 hónap volt a c1 es nyelvvizsgám és az emelt érettségim között. Nekem a nyelvvizsga könnyebb volt érzésre. Jobban is sikerült.
2016. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Jó, igaz nem teljesen b2, inkább a felsőfok és a középfok közt van. Nekem az a tapasztalatom, hogy nyelvileg könnyebb mint a felsőfok, viszont felépítésében okozhat több nehézséget. A felsőfokú nyelvvizsga amúgy is jobban felméri a tudásod, mint az idióta témákkal operáló emelt érettségi.
2016. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Van aki két év alatt is eljut erre a szintre, van aki tíz év múlva se.
2016. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Simán, az emelt érettségi meg szerintem is nehezebb volt, mint a B2-es nyelvvizsga.
2016. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez a kerdezo meddig jutott erre a szintre.

Ha ez az erettsegi tudas, akkor...


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

2016. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!