Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL szóbeli és Origó Írásbeli...

ECL szóbeli és Origó Írásbeli jó párosítás? Komplexnek minősül?

Figyelt kérdés

Üdv!


Voltam már origós nyelvvizsgán anno, igaz buktam rajta, de nekem elég szimpatikus volt, ahogy hallom, most át is lett variálva. ECL vizsgán még nem voltam, de ott meg azt mondják, nagyon könnyű a szóbeli, rendesek a tanárok. Összerakható a kettő?


2016. okt. 10. 00:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt még megkérdezném, hogy van aki ECL írásbeli után még laborra is ment. Na most ezt kötelezően egybe van az írásbelivel? Én úgy tudtam, hogy a hallott szöveg értése az a szóbeli része. De azt is tudom, hogy elvileg lehet menni szóbelizni bármikor a megadott időpontokban, akkor nem kell írásbeli után laborra menni, hanem majd szóbeli előtt? Csak azért kérdem, mert egy 3 órás írásbeli lesokkolja az agyam ahhoz, hogy utána még arra is koncentráljak mit dumálnak a fülembe. :/
2016. okt. 10. 00:51
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!