Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hozzam meg a kedvemet a...

Hogy hozzam meg a kedvemet a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Angolt kellene tanulni de semmi kedvem hozzá. Mivel motiváljam magamat? Hogy hozzam meg a kedvemet? És hogy tudok érdekesen szavakat tanulni? Minden választ köszönök.

2016. okt. 16. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj külföldiekkel. Nézd kedvenc sorozataida angolul, olvass a kedvenc sztárjaidról angolul.
2016. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni. Amit örömmel csinálsz, azt csináld, csak angolul. Filmek, könyvek, pc játékok, mobilod átállítása, zene, youtube cstornák téged érdeklő témákban...stb. Csak angolul. Ne magolj! A szavakat szótárazd amennyire a megérteshez kell, esetleg Ankiba pakolva tanulgathatod napi 20 percet, aztán ennyi. Majd újra és újra előjön és akkor megragad. Jah es lang-8 hoz hasonló oldalakon írhatsz és mások kijavítják. Language exchange oldalakon kereshetsz külföldieket akik szívesen beszélgetnek veled vagy leveleznek. Keress olyat, akinek hasonló az érdeklődési köre, akkor lesz témátok is.
2016. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire vagy kezdő vagy haladó. De én ajánlanám a Duolingo-t. Telefonon és számítógépen is lehet használni. Valamint ha már beszélsz egy másik nyelven( német, spanyol stb.) akkor a Memrise-t javaslom. Nekem több ismerősöm is használja, és meg van elégedve vele.

2016. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!