Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen egy könyv ez, mi a...

Milyen egy könyv ez, mi a véleményetek róla: New English File Elementary című angol könyv. A Headwayyel összehasonlítva?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Igazándiból ugyanaz a kategória, mint a Headway. Elég alapos, sokat gyakoroltat, vannak benne képes téma szerinti összefoglalók és angol nyelvű, de érthető nyelvtani magyarázatok. Használható a CD is hozzá, és a kiadó honlapján is vannak direkt a könyv egyes leckéihez kapcsolódó feladatok (szórejtvények, nyelvtan, kiejtés, hallásértés)Szóval jól lehet belőle tanulni, még ha nem is lebilincselően érdekes.
2010. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem jobb a file mint a headway, bár őszintén én ezekből sosem tudtam megtanulni angolul, nem véletlenül. szerintem ilyen jellegű könyvekből nem lehet megtanulni. ha magadnak keresel könyvet (nem iskolai keretek közt) inkább lebeszélnélek róla, mert pénzkidobás. ha hatékony módszert keresel, akkor más irányba indulj el (rövidke cikkek olvasása neten, podcast-ok hallgatása, stb...)
2010. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!