Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt az angol mondatot? SOS

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek mert a fordító valami zagyvaságot dob ki. :(


Tabs enable you to line up text to the right center left a decimal or a bar character.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. okt. 23. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mer nem jó a mondat. Helyette:


Tabs enable you to line up text to the right of a decimal or a bar character.

2016. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ír center left-et mert a közepéhez képest a bal oldalon. Persze ez meg egyrészt értelmetlen. Másrészt hülyeség.
2016. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chtt ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem hülyeség, csak hiányzik a központozás... ha megnézitek a word bal felső sarkában a tabulátor akármit - gőzöm sincs, hogy híják, és nincs időm utánakeresni (ott van a két vonalzó találkozásának meghosszabbításában), csak a szavak lettek gyanúsak


A tabek lehetővé teszik, hogy a szöveget így igazítsd:

- jobbra

- középre

- balra

- decimális

- vonal

Ne kérdezd, ez mit jelent, én kizárólag az első hármat szoktam használni, de ha kattintgatsz az egérrel azon a kis négyzeten a bal felső sarokban, ilyen sorrendben adja ki a tab. lehetőségeket, ill. nálam még így folytatódik a vonal után: első sor behúzása, függő behúzás, aztán újra: tabulátor-balra...

2016. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chtt ***** válasza:

Ügyi vagyok, találtam egy képet, ahol meg van nyilazva.

[link]

a "clipboard" szó alatti bigyókára kattintgass a wordben, és a fenti sorrendben adja ki a tabulátor lehetőségeket :)

2016. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tabs enable you to align text to the right, center, left, or line up to a numeric indentation or use a tab character.
2016. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 chtt ***** válasza:

Azért az felemelő érzés lehet, ha az ember jobban tud angolul, mint az angolok vagy amerikaiak...


[link]

könyv 40. oldal (gép szerint 43.)

[link]

(72. oldal)


ahogy gyanítottam, kimaradtak a vesszők és egy "or to" - előfordul, ha az ember nem másol-beilleszt, csak gépel... én pl. a szó végi betűket hagyom le rendszeresen :)

2016. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :D :D :D <3

Nagyon sokat segítettetek! :)

2016. okt. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!