Angol történelem?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok a történelemmel. Imádom meg minden,csak amikor a tanár dolgozatot irat a kifejezésekből mindig egyest kapok. Megmondanátok nekem hogy mit is jelentetek pontosan az alábbi kifejezések és hogy kik voltak az alábbi személye (csak mert ezeket sem fogadta el és tudni szeretném hogy mit rontottam el):

Ki volt Buddha (leirtam higy ki volt meg minden és kihuzta)

Ki volt Hamurabbi, Knossos, ki volt Arthur Evans, Minos, democracy, timocracy, Solon, demos.



2016. okt. 24. 18:21
 1/1 chtt ***** válasza:
100%
Angolul kellenének? angol Wiki... de előbb a tanár, talán tőle kellene megkérdezni, hogy pontosan mit vár el, vagy odamenni a dogáddal, és megkérdeni, mit rontottál el, mit kér másként. Előbbre vagy vele, mintha mi itt a magunk feje után írunk ezt-azt.
2016. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!