Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sürgős! Ez így helyesen van...

Sürgős! Ez így helyesen van németül?

Figyelt kérdés

Ez egy prezentációhoz kell, nem igazán vagyok nagy németes (a családból senki nem az) ezért írtam ide...Le tudja valaki ellenőrizni, és kijavítani? Azt megköszönném:)


Die Beste, beginnen mit 4 oder 8 Jahren, meistens das Scwimmen, die Gymnastik und den Eiskunstlaufen


In diesem Sportarten gewinnen die Leute schon in Alter von 14-18 Jahren


Zum Beispiel: Laurie Hernandez war 16 Jahre alt wenn, sie eine Silbermedaille auf Olympiade hat gewonnen, und Krisztina Egerszegi war 14 Jahre alt, wenn sie 3 Goldenmedaillen hat gewonnen



Bei dem profi Sportlers die 35-40 Jahr geltet schon ganz alt


In diesem Alter hört die Profis den Leistungssport aus


Zum Beispiel: Gábor Király ist 40 Jahre alt, und er hat den Fußball ausgehört, Michael Jorden war auch 40 Jhare alt, wenn er den Basketball ausgehört



Aber die Hobbysports kann Mann in bejahrt Alter treiben


Zum Beispiel: Tércio Mariano De Rezende war 88, und er hat Fußball gespielt, oder Fauja Singh ist 105 Jahre alt und er ist ein Marathonläufer...



2016. nov. 6. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

EZ borzasztó rossz - szerintem google fordítóval csináltad, ami csak értelmetlen szöveget produkál -, a legtöbb mondat esetén azt sem tudom, mit akarsz mondani.


Inkább írd le magyarul és utána kérd, hogy valaki fordítsa le.

2016. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magamtól írtam:D

De legalább vannak jó mondatok, vagy az egész katasztrófa?

Melyik a totálisan rossz?

2016. nov. 6. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik igen rossz - írd le magyarul, hoyg mit akarsz és akkor tudunk segíteni.
2016. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szöveg:

A legjobb 4-8 évas korban elkezdeniu a sportokat, leginkább az úszást, gimnasztikázást és a műkorcsolyát.


Ezekben a sportágakban már 14-18 éves korban aranyérmeket nyernek.


Például, Laurie Hernandez 16 éves volt amikor az olimpián ezüstérmet nyert, Egerszegi Krisztina pedig 14 éves volt, amikor 3 aranyérmet is nyert.


A profi sportolóknál, a 35-40 éves kor már egészen idősnek számít.


Ebben a korban hagyják abba az aktívsportolást.


Pl, Király Gábor 40 éves, és idén vonult vissza a válogatottól, Michael Jorden pedig szintén 40 éves korában hagyta abba a kosárlabdát.


De a hobbisportolást öregkorban is lehet űzni.


Pl, Tércio Mariano De Rezende 88 évesen is még focizott, és Fauja Singh pedig 104 éves korában maratonokat fut.



Valami ilyesmit, de én is próbálom javítgatni:)

2016. nov. 6. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Am besten ist es mit dem Sport im Alter von vier

bis acht Jahren zu beginnen (vor allem mit dem

Schwimmen, der Gymnastik und dem Eiskunstlaufen)


In diesen Sportarten gewinnen Sportler schon im Alter

von 14-18 Jahren

2016. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zum Beispiel war Laurie Hernandez sechzehn Jahre alt

als sie bei der Olympiade eine Silbermedaille gewann,

Krisztina Egerszegi war vierzehn Jahre alt, als

sie drei Goldmedaillen gewann-

2016. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megmentettél:)
2016. nov. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!