Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt valaha Origo angol...

Aki volt valaha Origo angol felsőfokú nyelvvizsgán elmondaná, hogy milyen képet húzott és mi volt a szituációja?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 12:35
 1/5 anonim válasza:
14%
Érdekes kép és kínos szitu
2016. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amm, izé...konkrétabban? ._.
2016. nov. 13. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én novemberben voltam(várom még az eredményt, szurkolj!).

A képemen egy fát vágtak ki, a környezetvédelemről kellett beszélnem. A szituáció pedig az volt, hogy egy külföldi ismerősömnek kell mesélnem magyarországi étteremtípusokról, éttermi szokásokról.

2016. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Két kép közül kellett választanom: Az egyiken egy fekete kisgyerek adományért könyörgött egy romos épület előtt, a másikon pedig Peking szmogban úszó városa volt látható.


A kuporgó kisgyermeket választottam, mert a migrációról, a szegénységről és a háborúkról nagyobb szókincs birtokában tudtam beszélni.


A szituáció sem volt vészes: Alapvetően adományt kellett adnom és tájékoztatást kérnem, hogy az adomány összege tényleg a rászorulóknak megy.


Alapvetően a környezetvédelem, a szegénység és az egészségmegóvás témaköre minden vizsgázónál előjött, amikor én vizsgáztam.


Remélem segítettem. :)

2016. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) a kötött beszélgetés olyan volt mint középfokon, hogy csak magamról kellett mesélgetni?
2016. dec. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!