Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelviskolák tényleg ilyen...

A nyelviskolák tényleg ilyen hatékonyak?

Figyelt kérdés
Német nyelvtanfolyamot keresek és a legtöbb iskola 100-120 órába állít be egy szintet ami intenzív heti 5 napos tanfolyam esetén 1 hónap max 5 hét...soha nem jártam még nyelviskolába szóval nincs tapasztalatom tényleg ennyire hatékony hogy pl nulla nyelvtudásról A1/A/2 szintre jutatt 1 hónap alatt?
2016. nov. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak jó marketing duma. Egymást kell tóllicitálniuk.


Sokkal többet érsz egy magántanárral.

2016. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, de a magántanár is lehúzós, szándékosan összezavarnak, hogy minél több pénzt legomboljanak.

Ha van pénzed, akkor már inkább tanfolyamra menj, lehet jókat kifogni.

Utána otthon képezheted még magad, aztán nagyon csak a végén esetleg magántanár egy pár óra, de tényleg csak pár.

2016. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

100-120 óra alatt sztem tényleg szintet lépni, de nem a heti 5x5-ös tanfolyamokon. Ha belegondolunk heti 5-ször délelőttönként ott ülsz 4 órát utána hazamész és utána kb. még ugyanannyit kéne a foglalkozni a nyelvvel és már el is el is ment a napod. Tehát kb. semmi életed nem lesz mellette, ha igazán komolyan akarod venni. Úgyhogy sztem egy heti 2 alkalmassal jobban jársz. Igaz, hogy tovább tart, de jobban elmélyülnek az új ismeretek.

A magántanárt én sem ajánlom.

2016. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak beszívatnak.
2016. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!