Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam B/2 szinten októberben...

Dexam B/2 szinten októberben nyelvvizsgázók, nektek van már eredmény?

Figyelt kérdés
Október 22-én nyelv vizsgáztam, de egyelőre még nincs semmi eredmény a honlapon. Ha jól számoltam akkor vasárnapig mindenképp ki kell tenniük. Nektek van már fent valami? Kinek, hogy sikerült?

2016. nov. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lassan javitjak? Remelem ha aprilisban megyek junius elejere mar megkapom majd a papirokat... amugy elkerik a sok penzt de meg egy lajhar is gyorsabban javitana allitom.
2016. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: 30 nap van a kijavításra, és újabb 30 a bizonyítványok kiküldésére. A sikeres vizsga időpontjától számított 60 napon belül kapsz csak nyelvvizsga bizonyítványt, szóval lehet az a június eleje szűkös lesz :)
2016. nov. 18. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen de am f*ság hogy ennyire ráülnek. Elnem tudom képzelni mi a görcs telik ennyibe. Csak felszedik a sok pénzt...
2016. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár tavaly a diploma osztó július eleje volt szóval az előtt kell elvileg 2 hétig beadni szóval ha 1 héttel hamarabb mgjön mint a 60 nap már jó. Persze csak ha sikerült. Bár igazából tök mindegy mert az Msc később van és addig kell a nyelvvizsga hogy kiadják a diplomát.
2016. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!