Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt nulláról középfok...

Egy év alatt nulláról középfokra olaszból el lehet jutni? Akármennyi időt hajlandó vagyok rászánni.

Figyelt kérdés
Érdemes tanárt keresni, vagy egyedül is meg lehet csinálni szerintetek? Harmadik nyelvem lesz, de az első, amit teljesen egyedül tanulok. Nyelvvizsgára van szükségem belőle.
2016. nov. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendesen foglalkozol vele, akkor nem lehetetlen, főleg ha nem első nyelv. Az elején tudsz tanulni egyedül is, később viszont szükség lesz tanárra, hogy legyen visszajelzés, tudjál kivel beszélgetni, illetve legyen segítséged, ha elakadsz.
2016. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont most az elején érzem azt, hogy nem látom át rendesen a nyelvtant. Hány igeidő van, mi alapján különíthetem el őket, mi -hogy ragozódik... nézem ezeket a nyelvtani táblázatokat, többet meg is tanultam, de olyan "zanzás". Erősen gondolkodom, hogy felkeresek egy tanárt, igen. Nem azért, mert egyedül nem tudnám kibogozni, csak most úgy érzem, hogy talán lerövidíthetné a megvilágosodásig tartó időt :) Köszi a tanácsot!
2016. nov. 23. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Szívesen. Én egyébként olaszt tanítok, de csak skype-on keresztül. Ha írsz privátban, megadom az elérhetőségemet, ha sikerül egyedül haladnod és csak pár kérdésed van, alkalmanként segítek ingyen is eligazodni.
2016. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!