Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Élő Nyelvek angol tanfolyam...

Az Élő Nyelvek angol tanfolyamai milyenek? Középfokú nyelvvizslára készülök.

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A képeket elnézve: frontális oktatás, kb. 10 fős csoportokban, ... tovább nem néztem. Ez pont az, aminek nincs értelme.
2016. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem továbbra is a a véleményem, hogy az ilyen kérdés megválaszolhatatlan. Attól függ, ki lesz a tanár. Az vagy húz, vagy nem. És persze a társaság is tud húzni, vagy fékezni. Ez viszont nem derül ki előre. Nekem szerencsém volt, két marha jó tanárt kaptam ki ott (és még az a spéci kívánságom is teljesült, hogy ellenkező nemű, vonzó és fiatal legyen, amellett, hogy tud és tanítani is tud :D ), és a társaság is jó volt.

Régen volt saját jegyzetük, na, az humoros volt, az olvasmányoknak szinte minden egyes mondatán látszott, hogy magyar írta, de akkor is adtak melléje élvonalbeli nyelvkönyvekből lapokat, szóval kompenzálták a hiányosságot.

Van, akit a külsőségek érdekelnek, engem a lényeg érdekelt. :)

Na, nyelvvizsgánál viszont az jó, ha az adott nyelviskola abban a bizonyos nyelvvizsgában tájékozott, netán a tanárok járnak vizsgáztatni, netán a nyelviskola egyben vizsgaközpont.

2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a szempontokat!
2016. nov. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!