Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsga szóbeli tételek?

BME nyelvvizsga szóbeli tételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy van e itt köztetek olyan, aki nemrégiben nyelvvizsgázott angolból B2 szinten BME nyelvvizsgán. Januárban megyek én is, viszont sehol nem találok megbízható, kidolgozott szóbeli tételeket, sajnos nekem pedig nincs időm minden témát kidolgozni, ezért szeretném kérni, ha valakinek megvan elektronikus formában, írjon privátban, ha szívesen elküldené nekem és ezzel megkönnyítené a helyzetem. köszönöm nektek :)

2016. nov. 24. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga nem bemagolt tételek visszamondásáról szól. Akkor kínaiul is le tudnál vizsgázni. A vizsgán kérdéseket ill. előre nem látható képeket kapsz, a nyelvet kell tudni hozzá, nincs ilyen, hogy tétel. Mellesleg a témakörök feldolgozása maga a tanulás, és azzal nem kéne spórolni. Viszont felkészítő könyvet vehetsz, ugyebár az örök 1000 kérdés, illetve hasonlóan jó a Színes kérdések és válaszok.
2016. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!