Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Friends (Jóbarátok) angol...

Friends (Jóbarátok) angol tanulás?

Figyelt kérdés

Érdemes tanulni (gyakorolni) ebből angolul? Milyen szinten kell lenni, hogy valaki megértse?

B2 alatt vagyok még egy picivel.


2016. nov. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: kipróbálod! Megnézel egy részt és látni fogod, hogy mennyit értesz belőle. Így eldöntheted, hasznodra lesz-e. Vagy akár a Youtube-on random jeleneteket.
2016. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor végignéztem angolul. Először felirattal, tanultam belőle szavakat, aztán többször felirat nélkül. Sok kifejezést köszönhetek nekik :)

Örökre megmarad, ahogy a részeg Monica azt mondja: "Heeeyyy, you've got the door open" :D


Most épp olasz szinkronnal nézem :) így is élvezem.

2016. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alap szókincs tanulásánál szerintem hasznosabb, de persze, ha mondjuk speakingből vagy listeningből gyengébb vagy, mindenképpen, és egyébként is érdemes angolul nézni ezeket a sorozatokat, mert úgy használod a nyelvtudásodat, hogy még jól is szórakozol közben. :)
2016. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kb. 4-5 evesen lettem leultetve ele, mert tetszett, ahogy nevetnek, es vegig angolul angolul neztem, mert csak az volt, kesobb pedig mar direkt. Nos, ennek a kamaszkorom vegere (idorol idore vegigneztem a teljes sorozatot a angolul) az lett az eredmenye, hogy minden gyakorlas, es tapasztalat nelkul viszonylagos folyamatossaggal tudtam angolul, es a nehezebb nyelvtani reszeket gond nelkul elsore ereztem hogyan kell hasznalni, mivel annyit hallottam oket. Most kesobb ugyanezt csinalom egy masik nyelvvel, ahol kb. B1-nel vagyok, es ugyanigy mukodik:). Csak ne stresszelj ra, hogy nem ertesz mindent.
2016. nov. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!