Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés
Az én gyerekkorom jó volt,nem a legjobb de jó volt. Nagyon szerettem oviba járni. Ott ismertem meg a legjobb barátomat.Három éves voltam mikor először találkoztam vele.Akkoriban nagyon hiperaktív kisgyerek kisgyerek voltam,csakúgy mint a barátom. Rögtön összebarátkoztunk.Pár hónap múlva a szüleivel a mi utcánkba költözött.Minden hétvégén egymásnál aludtunk.Illetve sosem aludtunk mert mindig filmet néztünk és beszélgettünk.A házunkkal szemben volt egy telek.A telken rengeteg tégla és doboz volt. Mi mindig kint játszottunk a telken és a téglákból különféle dolgokat építettünk, például hajót,boltot és időgépet.Aztán iskolába mentünk.Egy osztályba jártunk pár évig de aztán én gimnáziumba mentem.Csendes és zárkózott lettem de lettek új barátaim.Végül ő is más iskolába ment, lettek új barátai.Mostanában már nem igazán szoktunk beszélgetni pedig ő a szomszédom. Nagyon hiányzik a vele töltött idő.

2016. nov. 26. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
My childhood was good, not the best but it was good. I loved kindergarten to walk. I knew I was the best barátomat.Három I was when I first met vele.Akkoriban very hyperactive child a child, as a friend. Right összebarátkoztunk.Pár months later, the parents of our utcánkba költözött.Minden weekend of each other aludtunk.Illetve never slept because I always watched movies and beszélgettünk.A opposite our house was a plot telek.A had plenty of bricks and blocks. We always played out on the property with bricks and built a variety of things, such as ship and store időgépet.Aztán mentünk.Egy class went to school for a few years but then I was aloof and I mentem.Csendes high school but became a new barátaim.Végül he went to another school , they have not really been a new barátai.Mostanában we used to talk while his neighbor. I really miss the time spent with him.
2016. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A google fordítót inkább nem javaslom...
2016. nov. 26. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Legalább a magyar szavak helyett beírhattál volna angol focicsapat-neveket, vagy valami mást.
2016. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
"Végül he went to another school" Nem olvastam el az egészet, ezt csak úgy "kikaptam" belőle, sose bízz a GYK-közönségében, ahogy máshol, itt is a 80% ostoba. :D
2016. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!