Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítana nekem valaki egy...

Lefordítana nekem valaki egy angol bemutatkozó szöveget? Néhány mondat lenne.

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ird le, hogy mit kellene leforditani es en megcsinalom.
2010. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hi! My name is Bendegúz, I'm a student I am 17 years old! I have been learning English since 1997

XD

2010. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bemutatkozásnak nagyobb részét lefordítottam, csak van egy rész, ahol elekadtam.


Én a gyerekeinket nevelem (gyereknevelésen vagyok) és tanulok. Utolsó évet végzem a BBTE tanító- és óvónőképző szakán.Minden időmet és szabadidőmet a gyerekeimmel töltöm. Kedden délután zeneórára és kézműves foglalkozásra járunk. Csütörtökön, pedig tornaórára. Télen járunk szánkózni, korcsolyázni. Nyáron lovagolni, úszni és kirándulni szeretünk...

Kb. ennyi, köszi szépen előre is.

2010. máj. 3. 06:47
 4/5 anonim ***** válasza:
I am bringing up my children and studying. I am in my last year at the teacher training college of BB University. I spend all my time with my children. On Tuesday afternoons we go to music and art and craft classes. On Thursdays to gymnastics classes. In winter we go sleighing and skating. In summer we like riding a horse, swimming and hiking.
2010. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon
2010. máj. 6. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!