Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgáról mik a...

Origo nyelvvizsgáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 11:54
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én december elején voltam.

Nekem nagyon bejött.

A szóbelin tényleg azt mérték fel mit tudok,nem azt hogy mit nem.Igyekeztek mindenre pontot adni amire lehetett.

Ez egyaránt igaz magnóra és beszédre is.


Írásbelin a lyukas szöveg nehéz volt az senkinek nem ment jól ( utólag beszéltük)

A vizsga többi része viszont számomra meglepően könnyűnek tűnt.

Viszont mint kiderült az érvelésem amire azt hittem majdnem hibátlan lesz elég gyenguszre sikerült...fogalmam sincs miért.

De a lényeg hogy meglett :D

2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is ajánlani tudom, egyedül sikerült felkészülnöm a gyakorlókönyv segítségével. A leveleimet tanár ellenőrizte. A lyukas szöveg tényleg nehéz volt, 3 pontot értem el úgy, hogy megvettem az 5 perc angol című újságot és az ottani feladatok mindig 70-80% felett sikerültek.

Én azt javasolom,h nézd meg a különböző nyelvvizsgák minta feladatait és aszerint dönts! Nekem mindenki azt mondta,h az origo nehéz és az ECL a legkönnyebb, hát számomra pont fordítva volt.

2016. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Milagros:) válasza:
Sziasztok! Látom ti már túl vagytok rajra, gratulálok :) Én most készülök Origo szóbelire. Tudnátok segíteni nekem abban, hogy a magnósnál miután meghallgattuk a szöveget adnak még egy kis időt arra, hogy leírjuk a válaszokat? Nem tudok egyszerre hallgatni és magyarul jegyzetelni, hiába értem a szöveget :( Izgulok, hogy lesz e elég időb leírni...köszi :)
2017. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
SAjnos ezt nem tudom, én csak az írásbelijükön voltam. Telcen csináltam meg 4 éve a szóbelit.
2017. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én négyszer vizsgáztam Origó (írásbeli, szóbeli közép és felsőfok angol), minden alkalommal elsőre és jól sikerült. Magnónál a papír szélére angolul jegyzeteltem - mind közép, mind felsőfokon.Tanár javasolta, így több info-t elcsípsz, a meghallgatások közötti szünetben pedig a kérdéseknél a válasz részbe beírod magyarul azt az info-t, amit kérnek. Ha menet közben fordítasz, esetleg lemaradsz a közben elhangzó szövegről. Jó trükk, de gyakorolni kell, mielőtt élesben használod.
2017. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!