Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek tapasztalata a...

Ricsi31 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a goangol.hu online angol tanfolyamról?

Figyelt kérdés

Számomra fontos lenne a távoktatás, mert nincs túl sok időm, ezért is néztem ki ezt a tanfolyamot.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon beszívattak.
2017. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
73%

Kedves Első. Leírnád, hogyan szivattak meg? Nagyon érdekelne mi történt veled.

Előre is köszönöm.


A kérdésre válaszolva, nekem kicsit unalmas volt. Így én nem tudtam rendszeresen leülni a képernyő elé. 15-20 perces videokkal oktatnak, ahol alapokat, nyelvtant, kifejezéseket, szóhasználatokat tanítanak. Van még szótanulási, feladatmegoldási lehetőség is. Folyton újítanak valamit, de azt már fizetősen érheted el, ismét meg kell vásárolnod a különböző modulokat, az alapban csak a fent leírtak vannak benne... Szóval véleményem szerint nem éri meg megvásárolni.


Ha fizetni tudsz érte, akkor az abaenglish honlapját tudom ajánlani. Nem olcsó de fantasztikusan jó. Nekem a kiejtésem ettől az oldaltól alakult ki... itt éreztem rá. a link: [link]


most látom, hogy az abaenglish-nek is van ingyenes verziója :-) én néhány éve a napideal-nál vettem egy éves elérhetőséget kb. 3.000 Ft-ért. Nagyon nagyon tetszett, egyszerű de nagyszerű. Szerintem :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


Ezen a második linken az első válaszoló rengeteg fantasztikus lehetőséget kínál online angol nyelv tanulásra. Tudom ajánlani a válaszát. Ingyenes lehetőségek.

2017. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon bejött. Sajnos annyi időm nincs amennyit terveztem rá de így is sokat segített,a videós magyarázatok érthetőek és nem robotikusak.E-mail-en sok plusz ajándék leckét küldenek amik szintén hasznosak.

Van ingyenes kipróbálási lehetőség pár leckére és érdemes figyelni a hírlevelekre mert akciókat folyamatosan csinálnak.

Én szemfüles voltam és kb. 60.000.- helyett 30.000.- forintért vásároltam ,benne volt az akkor már meglévő minden plusz megvásárolható kiegészítő tanfolyam.

2017. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
3. vagyok,az alap tanfolyam természetesen nem 60 ezer forint.Csak nagyjából össze adtam hogy akkoriban ennyi lett volna ha az egész csomagot megrendelem akció nélkül,persze azóta már lettek újak is.
2017. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
28%

Elmondom mik a tapasztalataim illetve mik nem:

Őrök akció: tehát ez a klasszikus tv-shopos most vedd mert ilyen olyan akciót adunk meg esernyőt, jégkaparót stb esete, mindig akciósan tudsz vásárolni olyan nincs is hogy nem:D

Könyv: Jó hírű könyv de nem tudsz hozzájutni mert 3-4 hónapot kell várnod a nyomtatásra mert állítólag elfogy?..:)

Mivel tesztelni nem tudtam ezért arról nem tudok nyilatkozni, de az előző két dolog nem teszi sem praktikussá, sem vonzóbbá.

2018. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 St. alone válasza:
100%

Igen, van tapasztalatom. Két éve vettem egy alapcsomagot

70.000 Forintért.

alapfoktól-felsőfokig minden benne van.20 éve elmentem egy alaptanfolyamra 130.000-ért az hamar kikopott gyakorlás híján.

Itt olyan, mintha az órán ülnék, és akárhányszor megnézhetem. Mindent nagyon precízen elmagyaráznak, amire nekem szükségem van. Nagyon szeretem. Igen lehet hozzá venni kiegészítő modulokat, de nem kötelező.

A teljes anyag ebben az árban benne van, szóval nyugi ez elvisz felsőfokig. Ha valakit zavar a rendszeres ajánlat, kikapcsolható.

Imádom, és ha valaki össze-vissza beszél és keveri a szezont a fazonnal, mint én annak őszintén ajánlom.

2019. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
24%
Mindenféle Tv-shopos frázis marketing eszköz mellett még lehetne jó, DE az elég súlytalan céget feltételez hogy "több ezer elégedett ügyfél " mellett képtelenek az általuk kìnált könyvekből raktáron tartani az állandó elérhetőség miatt pár darabot évek óta.....Ha kell vàrj 2-3 hónapot....ja? De van 75% kedvezménnyel remek online kurzus 200% garanciával csak most csak neked csak ma...
2020. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Van, és igen vegyes.

Először is az alaptanfolyam az valóban csak alaptanfolyam, ami a középfokig visz el úgy ahogy. Szókincset is igen korlátozottan tartalmaz az alaptanfolyam, és rengeteg egyéb forrásból is hozzá kell tanulni. Szerintem. Aki alap szinttől tanulja a nyelvet, annak jó lehet, én már jóval a fölött csatlakoztam, és engem személy szerint sokszor idegesítettek a videoanyagok is. Ráadásul többnek a minősége is hagy kívánni valót maga után, de azokat elvileg folyamatosan cserélgetik.


Rengeteg bővítmény van, melyek ára már nem biztos, hogy baráti, viszont van, ami megéri. Pl a tankönyvei valóban jók, és az ÉVA kiadványok is, plusz a Tiltott Angol kiadványok vagy a Vocab Booster (csak néhány példa. Ezek mind plusz fizetősek, és már valóban a szókincsre gyúrnak, de ebből is látható, mennyi egyéb bővítmény, kiadvány létezik) na de mivel maga a papír, amire dolgoznak nagyon nehéz, tankönyvnek nem épp ideális, egyszerűen nem tudod kézben tartani. Vicces, de így van. Szerintük ez így minőségi, szerintem egy sima újrahasznosított papír is simán megtenné, olcsóbb lenne és felhasználóbarátibb. Engem a sok fotó nem igazán vesz le a lábamról, magam részéről tartalmat szeretnék vásárolni, és nem "dizájnt".


Szinte valamennyi kiadvány elérhető pdf-ben is, csak hát nincs az a pénz, amiért ki tudod nyomtatni (főleg, hogy nem olcsóbb a könyves kiadásnál, a kettő egyben van), és rengeteg a reklám, magyarán a felesleges oldal.... Szóval marketing, marketing hátán, ami idővel kifejezetten zavaró és számomra idegesítő is. Egyébként ez pl az ajándékanyagokban is tettenérhető. 6 oldalból 3 garantáltan reklám, vagy bla-bla...


Tehát összességében maga az alaptanfolyam, az valóban egy alaptanfolyam. Létezik közép és felsőfokú felkészítő is, ezekbe még nem mélyedtem bele. Magából az alaptanfolyamból igen sok nyelvtani részt hiányolok, amire mikor rákérdeztem, természetesen mindig volt "magyarázat". Persze ez is feldühített, hiszen úgy hírdeti magát, hogy minden benne van. Hát nem. de mindegy.

Állítólag van olyan, aki csak az alaptanfolyammal érte el a középfokút. Mivel az már nekem is megvan, így van összemérési alapom, ezért ebben erősen kételkedem...., de vannak még csodák.

Mivel már felnőttként kezdtem a nyelv tanulását és rengeteg forrásból tanulok, így jutottam el a Go Angolhoz is. Számomra a csoportos nyelvtanfolyamok kilőve, és megfelelő tanárt is csak évekkel később sikerült találnom.


Összességében, önnálló tanulásra nem rossz, sőt. Ha túl tudod verekedni magad azokon a furcsaságokon, amit említettem, akkor hajrá. Van aki élvezi a stílusát, én nem mindig.... De ez van, nem lehet mindenkinek tetszeni :D Az alap tanfolyam a többi kiadványhoz képest szerintem nagyon alul marad. Viszont a többiből kevesebb nyelvtant tanulsz, ráadásul pl maga a tankönyv folyamatosan visszahivatkozik az alaptanfolyam különböző fejezeteire. Így ez egy 22-es csapdája. Mondom, sokat gyúrnak a marketingre is....


Akció mindig van, ami valószínűleg a valós árat tükrözi, de szerintem így is kicsit túlárazott. Ha valaki bele kíván invesztálni, várja meg az akciót, azok egészen jók. Amit csak lehetett, úgy vettem, persze nem tudom, valóban akciós volt-e... Ha így összejönnek az egyes modulok és kiadványok, így is minimum egy 100-150-et simán rá lehet költeni. És ez az alsó határ.

2020. ápr. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetleg van valakinek eladó könyve? Ultimate, Tiltott angol vagy életre való angol? Sajnos csak együtt, naaaaaaagy csomagban vásárolhatóak meg. Ha valaki mmár nem használja, reális áron átvenném.
2021. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!