Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol kezdő nyelvtanfolyam...

Angol kezdő nyelvtanfolyam melyik beosztás a jobb?

Figyelt kérdés

Újrakezdő vagyok, menni akarok angol kezdő tanfolyamra.

Lenne egy heti 2 alkalommal (60 óra), a másik heti 5 alkalommal (100 óra).

Szerintetek melyik a jobb?



2017. jan. 4. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha ráérsz a heti 5 alkalom jobb. Intenzívebb gyorsabb és rá vagy kényszerülve h kvázi minden nap használd.
2017. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 és otthon minden nap elővenni és azt ismételni jobb.

Heti 5-ben túl sok újat vesztek és nem fogod tudni megemészteni. Leadja a tanár, de a nyelv nem olyan, amit érdemes töményen tanulni, mert ülepednie kell.

2017. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti 5 naposnál én is attól tartok, hogy túl tömény lesz egyszerre... jobb mert több órás csak tartok tőle, hogy nagyon sok lesz egyszerre és csak belebonyolódnák még jobban.
2017. jan. 4. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én heti 10 órában járok kezdő angolra. Szerintem ha újrakezdő vagy és régen ment, akkor ha ráérsz a heti 5 alkalmas jobb, hiszen elvileg egyszer már tanultad. Én magamon érzem, hogy nekem a heti 10 óra nem sok, mert este mikor hazaérek rögtön megcsinálom a házit, ráadásul nem felejtem el és nem halogatom a tanulást, hogy majd úgyis csak... (pénteken pl.) lesz a következő óra.

Persze mindenki más beállítottságú, ha te úgy érzed sok lenne neked a heti 5 nap, akkor mindeképp a másikat válaszd.

2017. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!