Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a pár mondat...

Mit jelent ez a pár mondat angolúl?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy külföldi webshopból ahól a visszaigazoló e-mailben ez állt:

Olyasmi ha több terméket rendeltem akkor nem biztos hogy egyszerre fognak megérkezni hanem-külön külön?


Many of our items are sourced in bulk from global suppliers, so our products usually take between 15-30 days to arrive, though in extremely rare circumstances can take longer. Delivery on all items is included in the price.


Don't be alarmed if you don't receive all items in a large order at once, we don't like to keep our dear customers waiting so we send each item as and when it arrives.



2017. jan. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Számos helyről szerzik be az árut, ezért általában 15-30 nap, mígy megérkeznek, nagyon ritkán még több idő. A szállítási díj minden árucikket esetében az árban foglaltatik.

.

Ne ess kétségbe, ha egy nagyobb rendelésnél nem kapsz meg minden árut egyszerre. Nem szeretik várokztatni a vásárlóikat, így minden egyes árut akkor küldenek, mikor megérkezik.

2017. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, ez azt jelenti, hogy ha több terméket rendeltél, akkor amint tudják, szállítják őket, akár külön-külön is, hogy ne várakoztassanak meg.
2017. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 13. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Észrevetted hogy ez már angolul van?
2017. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!