Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsga előkészí...

Középfokú nyelvvizsga előkészítőn feltételezik az alapszintű tudást?

Figyelt kérdés
Vagy a alapoktól kezdik? Németből szeretnék nyelvvizsgázni, tanultam pár évig németül de már nem igazán tudom, hogy milyen szinten állok belőle. Két tanfolyam, egy alap meg egy középfok meg már túl drága lenne és az időmbe se nagyon férne bele egyetem mellett.
2017. jan. 16. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Eleve szintfelmérőt szoktak iratni, és nem mehetsz nyelvvizsga előkészítőre, ha nem vagy a nyelvvizsgád szintjén vagy annak a közvetlen közelében.
2017. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az nem jó hír. Én középsuliban olyan alapfokig/középfok nagyon aljáig jutottam el, de azóta már szinte mindent elfejeltettem.... :/
2017. jan. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!