Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreaiul nehéz megtanulni?

Koreaiul nehéz megtanulni?

Figyelt kérdés
Online el lehet valahol kezdeni? Vagy egyáltalán érdemes neki kezdeni egyedül? Milyen a Korea nyelv, nehezen lehet tanulni vagy könnyen? Szeretnek minél többet tudni a nyelvről.

2017. jan. 22. 09:57
1 2
 1/12 Waterpolo111 válasza:
46%
Kifejezetten könnyű.
2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Könnyű? Miért? Én nem annyira látom annak. :/
2017. jan. 22. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed?
2017. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem nehéz.
2017. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kifejtené nekem valaki bővebben hogy miért nem nehéz? Vagy bármit a nyelvről h többet tudjak róla?
2017. jan. 23. 06:12
 6/12 anonim válasza:
Azért mondják, hogy könnyű mert összehasonlítva a többi ázsiai nyelvvel, a koreai tűnik a legkönnyebbnek. Logikus a nyelv felépítése, 35 betű/karakter van, plusz 5 dupla mássalhangzó. Egyre népszerűbb a nyelv és most már nagyon sok netes oldalon foglalkoznak vele, persze a legtöbb oldal angolul van, de magyart is biztos lehet találni. Én azt ajánlom kezd el tanulgatni a betűket, gyakorold az írást, tanulj minden nap új szavakat. És nézz koreai műsorokat, hallgass koreai zenét, olyanokat amik érdekelnek téged.:)
2017. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bő választ !!:)
2017. jan. 23. 17:41
 8/12 anonim válasza:
A koreai írás könnyű. A kiejtés már nem annyira de ha kpoppot hallgatsz és koreai drámákat nézel akkor már nem olyan nehéz. A nyelvtan sem olyan nagyon bonyolult (legalábbis ahol én tartok). Szerintem el lehet kezdeni egyedül is, aztán majd meglátod hogy megy-e. :) ;) Fighting!
2017. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :*
2017. jan. 25. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor érdemes elmenni a

Koreai Kulturális Központba.

Érvényes (friss matricás) diákigazolvánnyal 20 év alatt ingyenes, 15 hetes, heti 1*1,5 órás képzés, most van a jelentkezési időszak a teljesen kezdőknek.

20 év felett pedig 10.000 Ft a teljes tanfolyam és nincs vizsgadíj.

Viszont minden egyes szint (Sejong 1-7) végén van okleveled a teljesítésről. Azt most így pontosan nem tudom, hogy melyik szintben konkrétan mi van benne, de a Sejong 4 azt hiszem már kisebb társalgásra alkalmas.

2017. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!