Valaki van így?

Figyelt kérdés
Akinek van B2-es nyelvvizsgája angolból őket kérdeznem hogy mennyire nehéz a vizsga illetve milyen könyvből keszultetek föl ra? Nekem májusban lesz a vizsgam es a suliban 5-os vagyok angolból (93% os átlaggal) de nem vagyok benne biztos higy az ottani értékelési rendszer jo (amúgy ez a Kurt Alapítványi Gimi)
2017. jan. 22. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cípőben járok.
2017. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TELC-en voltam, az nem nehéz. Én semmilyen könyvből nem tanultam (angolon se volt könyvem, miután felkerültem a kezdő csoportból), voltam előkészítőn, ahol megbeszélhetük a típusfeladatokat, 82% lett.

Vannak nyelvi szintfelmérők pl a Katedra oldalán, ahol azt hiszem, rögtön mutatja az eredményt is. Ha ott B24 vagy, máris mehetsz nyelvvizsgázni, csak a típusfeladatokat kell gyakorolnod, ha B23, akkor kicsit még gyakorolni kell. De én egy pont híján B23 voltam, és semmi gondom nem volt a nyelvvizsgával.

2017. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!