Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan INGYENES...

Otaku1238 kérdése:

Tudnátok olyan INGYENES oldalakat ajánlani ahol japánul lehet tanulni vagy alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tanulj japánoktól japánul", Bence japán nyelvtanulós oldala:

[link]


Bence Youtube oldala:

https://www.youtube.com/channel/UCnqHKzcqkiezGxKf2cDwchg

2017. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 25. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen, de egyébként a 4 nap alatt, amióta feltetted a kérdés, simán a neten, keresővel (pl google) számos magyar nyelvű japántanulós oldalt találhattál volna, azonnal! :)


Ha szabad javasolni, legyél picit kreatívabb, és aktívabb. ;)


Értem, hogy ajánlatokat is vársz, ki szerint melyik minőségibb, ez oké, de valahogy az jött le a megfogalmazásodból, mintha tehetetlenül zsákutcába jutottál volna, és nem találnál egyetlen használható ilyen oldalt sem, pedig több is létezik, pillanatok alatt kidob a kereső jó találatokat is, erre. ;)


De egyébként szívesen. :) Bence oldala is jónak tűnik, bár én többnyire konkrét nyelvtani problémákra kerestem rá neten, így másokét inkább olvasgattam, melyek viszont nem ennyire egységesek, ellenben Bencéé elég egységesnek látszik.


Tehát Bencéét mindenképp javaslom, ha átfogóbbra vágysz. Bár az oldaltérképe számomra kissé zavaros, de az más kérdés. ;)

2017. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2017. jan. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!