Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ezek a típusú...

Szerintetek ezek a típusú tanfolyamok érnek valamit?

Figyelt kérdés

[link]


Ez csak egy példa, de van ebből többféle is.


2011-ben érettségiztem és azóta nem igazán használtam az angolt. Max 1-1 külföldi kért útbaigazítást, azzal még elboldogultam. Viszont diplomához kell nyelvvizsga. Egyelőre még nem téma ez talán majd fél év múlva belekezdek és az jutott eszembe, hogy egy ilyen tanfolyam jó lehet arra, hogy valamennyire felfrissítsem a tudásom aztán később max még eljárnék külön tanárhoz is.


2017. jan. 24. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetne értelme, ha lenne szóbeli kontakt is tanárokkal, mondjuk Skype segítségével. Így viszont csak kapod a tananyagokat pénzért, amiket egyébként is kismillió helyen elérsz a neten, ingyen.
2017. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!