Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán így mennyire...

Nyelvvizsgán így mennyire kockázatos csalni? Vagy érettségin?

Figyelt kérdés
Szemüveg/gomb kamera+bolhányi méretű vezetéknélküli füles.Osztálytársam szerint a gazdagok így csalnak.Szerintetek tényleg működik?
2017. jan. 28. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem érdemes csalni. Inkább vegyél jó pénzért.
2017. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2017. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem fogok csalni,nincs ilyenekre pénzem csak kíváncsiságból kérdem.
2017. jan. 28. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan piti vizsgák, hogy felesleges csalni
2017. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem láttam vagy hallottam olyat, hogy valaki így csalt volna. :D De ha azt az energiát meg időt ami alatt ezt összerakod meg kivitelezed a tanulásba fordítod akkor már megvan minden, szóval felesleges lenne elbaszni rá annyi pénzt.
2017. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
100 ezer körüli összegért lehet kapni,össze sem kell rakni.Mint mondtam én nem fogok csalni,mert nem érzem szükségesnek,és 1000 forintom sincs nem hogy 100 ezer.
2017. jan. 28. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
A "gazdag" apuci nem jon ra, hogy pici elfuseralt babaja tok hulye, az eletbe nem fog angolul beszelni?
2017. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!