Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A mai német érettségiben...

A mai német érettségiben egész pontosan hogy szólt az első levél utasítása?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 16:22
 1/7 anonim válasza:
írtak neked németek hogy írd le nekik hogy te hogy ünnepled a születésnapodat...
2010. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt fogtam fel belőle amit az előttem író írt.Írni kellett,hogy te hogyan ünnepelted a szülinapodat.Első olvasásra nagyon megijedtem tőle mert az hittem,hogy tippet kell adni,hogy hogyan ünnepeljék valaki szülinapját=)
2010. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez a baj, én kapkodtam, és első olvasásra nem ezt vettem le. Egész másról írtam, inkább nem mondom miről. A lényeg hogy a szülinap benne volt és ennyi :S Mennyiségileg, meg helyesírásilag jó, tartalmilag nem :( szerintetek pontozni fogja a tanár? :(
2010. máj. 7. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ha szülinap egyáltalán benne volt,és a szöveghossz is megvan,akkor tartalom szöveghosszra is kapsz 1-2 pontot,de talán hármat is,ha viszonylag közel volt.Miért,mit írtál?A másik szempontra meg lehet akár 5 is,ha nyelvileg jó.
2010. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
teljesen mind1, mit írtam, viszont elég eltávolodtam a témától :(
2010. máj. 7. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A születésnapos nem a 2. téma volt ?
2010. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj nem, tiszta hülye vagyok. Tényleg azt kellett leírni, hogy hogy ünnepeled a születésnapodat.
2010. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!