Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az egynyelvű...

Mi a véleményetek az egynyelvű nyelvoktatásról?

Figyelt kérdés
Spanyolt szeretnék tanulni, most kezdeném. Kiszemeltem egy helyet, ahol egynyelvű oktatás van, tehát csak spanyolul (esetleg angolul) beszél a tanár. Mennyire nehéz így nyelvet tanulni? Angolul beszélek.

2017. febr. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nehéz lenne, ha pl. a nyelvtani szabályok magyarázata is az adott nyelven lenne, amit nem is beszélek még.

Ha van mellé angol magyarázat, az úgy már okés.

2017. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Hogyha megszokod, akkor a legjobb, ami csak létezik, csak ugye sokan nem jutnak el a megszokásig, mert hamar irritálni kezdi őket. Pedig a kétnyelvű oktatás sokkal lassabb, és fárasztóbb az agynak is. Én így tanultam meg kiskoromban angolul. Az egyetlen hátránya úgymond, hogy fogalmam sincsen a nyelvtani szabályokról, így ha kérdeznek, akkor egyszerűen nem tudom elmagyarázni, mert nekem magától értetődő, magyarul nem gondolkodom rajta.
2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nagyon nem jött be, és az unokatestvéremnek sem.

De biztosan van, akinél működik - ha érdekel, egy próbát megér a dolog.

2017. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!