Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri felsőfokú angol nyelvvi...

Megéri felsőfokú angol nyelvvizsga mellé megszerezni a B2 szintű üzleti angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Gazdasági tanulmányokat folytatok, később is ezzel szeretnék foglalkozni, úgy gondolom jól mutatna az önéletrajzomba, de érdekel hogy a való életben mennyire számít. Tudom a papír nem minden.
2017. febr. 15. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem eri meg, tok felesleges. Inkabb csinalj megegy felsofokut. Szerintem ceg valogatja egyebkent, hogy mire van szukseg. Plusz, ha a HR-esnek nem vagy szimpatikus akkor ugyse leszel behivva.


(Mikozben ezt elolvasod le fog futni az agyadban, hogy hat de en uzleti szintu B2-est akarok, neha itt az emberek megerositest varnak szerintem, nem bunko akarok lenni, de ezt te tudhatod igazan. Ha valaki ravesz es elkezded tanulni, majd felenel abbahagyod akkor igy mason, kvazi egy idegenen lesz a felelosseg? En azt ajanlom inkabb, hogy ne jelentkezz meg vizsgara nezd meg, hogy mennyi idod lenne ra, mennyire lenne konnyu szamodra aztan olvasgasd es ennyi, majd jelentkezel ha ugy erzed, hogy szukseged van ra.)

2017. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga alapvetően csak az önéletrajzban mutat jól, pluszpontot ér, illetve diplomát nem adnak ki nélküle. Ennyi értelme van. Kétlem, hogy lenne olyan hely, ahova angol felsőfokúval nem vennének fel, mert nincs üzleti B2-d. Elég, ha a nyelvtudásod megvan, ma már úgyis inkább azt nézik, nem a papírt.
2017. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!