Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok, segítetnétek?...

Jó angolosok, segítetnétek? Ezt hogy fordítanátok? "You are my favorite co-worker. Ex co-worker. " "I think once would have made the point as well. I just do my best. "

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a kedvenc kollégám. Volt kollégám. [Ezt nem értem.] Csak teszem, ami tőlem telik.
2017. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár pont az a mondat érdekelne :D
2017. febr. 18. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egyszer is elég lett volna/előszörre is megértettem volna.
2017. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, ne haragudj, nem vitatom, csak ezt honnan tudod? Ez esetleg egy kifejezés, csak mert én nem ismerem :)
2017. febr. 18. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

I think once - Én gondolom, hogy egyszer

would have made the point - érthető lett volna (make a point - 2. Fig. to state an item of importance. )

[link]

as well - is


Gondolom arra utal, hogy nem kellett volna a co-workert tovább ragozni és még egyszer leírni ex-ként. Úgyis értette volna.

2017. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. febr. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!