Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudnátok ezt nekem fordítan...

Le tudnátok ezt nekem fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Barátom szülinapjára készítettem egy kis képregényt, és szeretnék minden oldalra egy egy mondatot írni, mivel angolul beszélünk,ezért angolul. Jó lenne ha valaki aki 100%os a tudásában segítene,mert az enyém inkább csak 90%os és nem szeretném elrontani, a következő lenne:-Szeptember 18.-án anélkül mentünk el bulizni, hogy ismertük volna a másikat. De mikor megláttalak, nem tudtam hinni a szememnek, mennyire helyes vagy. Közelebb jöttél és táncoltunk, majd megcsókoltál. Két nappal később elmentünk az első randinkra és azután még többre.Rengeteg időt töltöttünk együtt még akkor is ha betegek voltunk vagy ha tanulnunk kellett. Sok jót éltünk meg együtt, amik csodálatosak voltak. Imádtam, mikor főztél nekem, és sírtam mikor nem írtál vagy hiányoztál. Még ha nem is voltunk együtt, én egész éjjel fennmaradtam várva az üzenetedre. Minden után, amit átéltünk,remélem, hogy mindig fogni fogod a kezem.

2017. febr. 19. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a 90 százalékos verziót, aztán csiszolok rajta, ha tudok.
2017. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi,azt kihagytam, hogy "És ilyen voltam mikor veszekedtünk, de aztán mindig kibékültünk."
2017. febr. 19. 19:13
 3/10 A kérdező kommentje:
On 18. september we just went to party without know each other. But when i looked at you i couldnt believe how handsome are you. You came closer to me and we danced, than you kissed me.2 dayslater we went our frst date and later more date. We spent a lot of time together, eve if we were sick or we had to study. We did a lot good things, what was amazing. I loved when you cooked to me, and i was sad when you didnt message me or i missed you. We argued but then we always (ezt itt nem tudom,kibékülni). Even if we werent together I was online just cause i waited for youre message. After everything what happend with us, i hope you will hold my hand always.
2017. febr. 19. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:

went to a party without knowing...

.

how handsome you were

.

we had our first date and later more.

.

We lived a lot of good things together that was wonderful.

.

cooked for me and I cried when you didn't write to me or when I missed you.

.

was online all night and waiting for your message.

.

After all the things we lived together I hope you'll always hold my hands.

2017. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. febr. 19. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Javítom magam:


We lived a lot of good things together that were wonderful.


A kihagyott mondat:


And this was me when we were arguing but we always made peace afterwards.

2017. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szuper,köszi a segítséget
2017. febr. 19. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
On the 18th of September we went to the same party without knowing each other. But when I looked at you I couldn't believe how handsome you were. You came closer to me and we danced, then you kissed me. Two days later we went on our first date and later we had more dates. We spent a lot of time together, even when we were sick or we had to study. We did a lot of good things that were amazing. I loved when you cooked for me, and I was sad when you didn't message me or when I missed you. We argued but then we always made up. Even when we weren't together I stayed up all night, waiting for a message from you. After everything that we went through, I hope you will hold my hands, always.
2017. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
But when I looked at you helyett When I saw you ...
2017. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2017. febr. 20. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!