Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » AliExpressről szerettem volna...

AliExpressről szerettem volna rendelni. Ezt a levelet kaptam. Mi áll benne?

Figyelt kérdés

Dear friend

Your order will be sent out in 2 days,we have packed yet. And we will send them together if you put different orders. You can track in this web( [link] track number:S000010606717.Please contract us to extend the time due to the shipping delay. When the total amount of orders <7$, according to the provisions of AliExpress,without full tracking service.Please don`t open the dispute.The dispute reason will be influnce your reputation if you choose the reason"poor quality, productor packaging is damaged,counterfeit product". (when you get ,please you give us 5 stars ,we make sure next time give you big discount and send you gift )

your order number...



2017. márc. 9. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

2 napon belül küldik, ha több cuccot rendeltél, akkor egyszerre (egy csomagban) küldik. A megadott linken és számmal le tudod követni, hogy merre jár a csomag. Ha 7 dollárnál kevesebbet ér, amit rendeltél, akkor a szabályzat szerint nem kötelesek "full tracking service"-zel küldeni, ami olyasmi, mint a csomagbiztosítás.


Ha jól értem, akkor ezután felhívja a figyelmedet arra, hogy kifogással élhetsz, amennyiben gyenge minőségű árut kaptál, vagy a csomagolás megsérült, illetve ha hiányos árut kaptál, de legyél kedves ezzel nem élni, ha nincs rá okod, mert lerontja a népszerűségét.


A végén arra kér, hogyha megkaptad a csomagot (és, persze, minden rendben volt), akkor adj neki 5 csillagot.

2017. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Mentségemre szóljon, ez volt az első rendelésem. :)

Köszönöm!

2017. márc. 10. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!