Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl (angol) felsőfokún volt...

Ecl (angol) felsőfokún volt valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Bármilyen infó jól jönne pl.: mennyire volt nehéz, mit kaptatok szóbeli témának, mi a vélemyétek a vizsgáról

2017. márc. 12. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Miután a Szobatisztaság kategóriába tetted a kérdésedet, azt kell gondolnom, hogy beszrtál a vizsga miatt... Így van?

:D

2017. márc. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én decemberben voltam. Szeretem az ECL nyelvvizsgákat, a középfokot is itt tettem le. Nagyon rendesek a vizsgáztatók, és szimpi a páros vizsga (egy barátommal közösen voltunk). Szóbelin a környezeti katasztrófa témakört kaptunk, képleírásnak pedig a férfi-női egyenjogúság, szerepek, elég jó téma volt mindkettő (80% lett), az írásbeli rész picit nehezebb volt, rosszul osztottam be fogalmazásnál az időmet..

Összefoglalva én csak ajánlani tudom, mert szerintem egy nagyon jól felépített vizsga. Angol közép és felsőfok után, a németet is náluk akarom letenni. :)

2017. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!