Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol elementary szint az kb...

Angol elementary szint az kb tényleg ennyi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=m_OwSWuqO3M

Próbáltam neten videót keresni róla, siralmasak, én is az vagyok, és pre-intermediatetől szeretnék tanfolyamra beiratkozni. Nagyjából csak sablon beszéd megy, mint pl My name is... I'm from... I would like...

Tudjátok kezdő szint, de ezek a videóba még ennyit se tudnak... Tudok pár alap dolgot on in at-t mikor használunk.

Tárgyeset és birtokos eset is megy, Me, My Mine, most nem részletezem végig.

Can/Could


Be going to

I'm going to the Gym now

Határozott és határozatlan névelő a/an/the

Mutató névmások this, that, these, those

Melléknév középfok felsőfok

dangerous, more Dangerouse, the most dangerous

A határozó szavak is megyegetnek

People dress very well


Meg még pár dolgot azért tudok, de most hirtelen fejből így ennyi. Nehéz ezt így részletesen fejből összeszedni


2017. márc. 12. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pre-intermediate elkezdéséhez elégséges?
2017. márc. 12. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Az A1 az nulla. Az nem elementary, az meg tudja mondani a nevét meg hogy hány éves. Az elementary A2. A felsorolásodból pont a lényeg, vagyis az igeidők hiányoznak. Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Future Simple, Present Perfect (csak felületesen)- ezeket tudnod kell a Pre-Intermediate elkezdéséhez. De tisztességes nyelviskolában erről nem te döntesz, hanem íratnak veled szintfelmérőt.
2017. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a korom az most másodlagos.

A1 úgy tudom az Elementary A2 pedig a Pre-intermediate, amit viszont írsz az igen tényleg elvárható Pre-intermediate elkezdéséhez, de ezt biztos nem A2 hívják mert az már a Pre-intermediate szinten lévő vizsga, és a Intermediate könyv közepéig kell kb eljutni egy alapfokú nyelvvizsgát letudj rakni és az a B1.


A baj, hogy a suli olcsó és itt nem lesz személyes teszt ez egész biztos, ezért én próbálom meg belőni a tudásomat, honnan kéne indulnom, de nem könnyű.

Online tesztet kitöltöttem, de hát az mi...


Ott lehet tippelgetni is, ha kihagyom a tippeket és kérdőjelen hagyom, még mindig lehet olyan amit azt hiszem tudtam, de csak véletlen szerencsém volt. Nem feltétlen fedi a valóságot, nekem pl volt hogy intermediate szint kezdését ajánlotta egy teszt kitöltése után, mert hangzás alapján mert régen tanultam nyelvet, nagyjából tudtam mi kelhet oda.


De a tudásom mérföldekre van attól, hogy beüljek egy Intermediate csoportba

2017. márc. 12. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem hogy hányadik osztályban tanulsz angolt. Mert attól függ.
2017. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2009-ben érettségiztem :)
2017. márc. 12. 22:20
 7/12 A kérdező kommentje:

De ha már ennyire érdekel, akkor németből, és az se megy. De most angolból szeretnék nyelvvizsga szintig eljutni. 2012-ben elkezdtem egy tanfolyamot de feladtam végül intermediate szint elején. Nem foglalkoztam vele sokat... Azóta megkopott a tudásom, pre-intermediatet mindenképp újra kell járnom, de talán az elementary kihagyható.

Ezen kis kaland kivételével, 12 évvel ezelőtt tanulta angolul 2005-ben.

2017. márc. 12. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Menjél Pre-intermediate-re, az tűnik reálisnak.
2017. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
K-l0nben meg nyelvtanilag kb 50 téma van ezen szinten, ami nem sok.
2017. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo, kezdo, elementary/beginner szinten vagy. Ha most komolyan akarsz tanulni, itt is kezd. Nem szegyen, hiaba akarod magad tobbnek eloadni, csak magadat csapod be.
2017. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!