Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angolra valami jó...

Felsőfokú angolra valami jó nyelvkönyvet, ami a nyelvtant tartalmazza ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Upstream Advanced-ből tanulok, a tanárom szerint ez tényleg igazi felsőfokú tankönyv. Van hozzá munkafüzet és CD is. Nekem eddig nagyon tetszik :) Viszont az ára kicsit húzós (bár mindegyik nyelvkönyv az)


Mikorra tervezed a felsőfokot? Most milyen szinten vagy? :) Hol csináltad a középfokút? Mióta tanulsz angolul? :) Bocsi a kérdésözönért de olyan kevés alkalmam van olyanokkal beszélni, akik szintén az angol felsőfokto vették célba :)

2010. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz, rákeresek majd (az ára mindegyiknek húzós tényleg, bármikor is vettem könyvet :)


Egyenlőre még nem tervezem a vizsgát, most kezdtem el a felsőfokú 1000 kérdés/választ olvasni, hogy ismerkedjek a témakörökkel és a szókinccsel.

ECL középfokúm van, nemrég egy LCCI-t csináltam muszájból. Aztán gondoltam, ha benne vagyok akkor célba veszem a felsőfokút. Olyan 4 éve tanulok angolul megszakításokkal. Szövegértés, magnó ezek nagyon mennek, levelekből is feljöttem bár ezen még kell csiszolni. Szóbelim az elmegy, kicsit választékosabbá kellene tenni, javítani a folyamatosságán és csökkenteni a nyelvtani hibák számát.

2010. máj. 11. 11:02
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a könyv?

2010. máj. 11. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!