Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online koreai tanfolyam?

Online koreai tanfolyam?

Figyelt kérdés
Koreaiul szeretnék tanulni, de nem találtam sajnos tanárt a megyéhez közel ahol élek ( Csográd). Így arra jutottam, hogy szeretném kipróbálni az online skypeos tanulást, de sajnos azt sem találtam, esetleg valaki tud ajánlani valakit aki foglalkozik ezzel ?
2017. márc. 20. 14:37
 1/5 anonim válasza:
19%
Nem, ez itt Magyarország nem a távol-kelet :P
2017. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Angoltudás nélkül esélytelen a dolog.


Magyar nyelven 2 dolgot próbálhatsz meg:

Feljutni az órákra Pestre a Koreai Kulturális Központba.

Vagy pedig facebookon belépni magyar-koreai baráti csoportokba, vagy például a "Tanuljunk Koreaiul!!" csoportba. Ott szívesen segítenek, de akár konkrét tanárt is találhatsz. Viszont nem feltétlenül anyanyelvűt, bár az is megeshet.


Ha pedig van angoltudásod, olyan B2 és C1 közötti, akkor ajánlatos a [link] weboldalt használni, ahol szimplán keresel koreai embereket. Azért kell legalább ekkora angoltudás, mert legtöbbjük az oldalon úgy cserélne nyelvet, hogy csak az angolját fejlesztené. Viszont a B1 és B2 közötti szint általában nekik is megvan. Ha Te sem tudsz legalább B2 felett egy kicsivel, akkor nem lesz oka rá, hogy egymást segítsétek!

2017. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 22. 11:37
 4/5 anonim válasza:
2017. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. márc. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!