Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 44 éves fejjel...

Szerintetek 44 éves fejjel meg tudok tanulni angolul középszinten kb.2 év alatt?

Figyelt kérdés
Időm van. Világéletemben németül tanultam, angolul 1-2 szót tudok.
2017. márc. 26. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Persze függ egyéni kvalitásaidtól is. (pl. hogy mennyire fogalmazol választékosan az anyanyelvedet, mennyire vagy olvasott, stb.). Szerintem sok lehetőség van mostanában tanulni, akár önállóan is (nyelvkönyek, nyelvtanulásra szakosodott tanfolyamok, stb). A nyelvtanfolyamok is hasznosak lehetnek, sok kedvezményes lehetőség is adódik (pl. egyházaknál, nyelviskolában próbaidős tanároknál, stb.)
2017. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted pl. az ELO-nál érdemes tanulni?
2017. márc. 26. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ELO-t. Szerintem nyelvtanár baráttal/ismerőssel érdemes beszélni, hogy mit tanácsol, hogyan érdemes belevágni, mennyi pénzt vagy hajlandó ebbe fektetni, önálló vagy tanári felkészítést részesíted előnyben, stb.
2017. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy időt szántál rám! Köszi a válaszokat!
2017. márc. 26. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni hogy valaki a mai világban csak 1-2 szót tud, amikor az egész Földön szinte már mindenki tud valamennyire.
2017. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!