Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fordítanátok le ezt a...

Hogyan fordítanátok le ezt a mondatot? (angol)

Figyelt kérdés

“We've dressed up in our best and are prepared to go down like gentlemen.”



Szövegkörnyezet:

Another notable victim was Benjamin Guggenheim, an American businessman. Realising that the ship was going down, he and his valet, Victor Giglio, reputedly changed into their evening wear while he remarked: “We've dressed up in our best and are prepared to go down like gentlemen.” They were last spotted on deck chairs drinking brandy and smoking cigars.


Csak az idézetet nem tudom hogyan fordítsam. Értem mit akarm de nem tudom magyarul megfogalmazni.


2017. ápr. 15. 00:28
 1/2 A kérdező kommentje:

„A lehető legjobban öltöztünk fel és felkészültünk, hogy úriemberként süllyedjünk el.”


Ez így milyen?

2017. ápr. 15. 00:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felvettük a legjobb ruhánkat, és készen álltunk úriemberként meghalni.
2017. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!