Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hangzik ez a szöveg németül?

Hogy hangzik ez a szöveg németül?

Figyelt kérdés

Szia.

Szeretnék csatlakozni hozzátok

Naponta sokat tudok játszani.

Tudok 5000 aranyat beadni belépéskor.

Németül tudok egy kicsit, de leírni még nagyon nem (Magyarországon nőttem fel, de édesapámmal sokat mentem Németországba)


-(Ez már nem kell). Valamicskét tudok németül beszélni, de leírni már nem nagyon. Egy játékhoz kellene. Köszönöm ha valaki segít.



2017. ápr. 15. 21:06
 1/3 anonim válasza:
57%

Ezt nem szó szerint írtam, de a tartalom benne van. (És az sem biztos, hogy hibátlan, szóval bocsi.)


Hallo,

ich möchte mit euch spielen. Ich kann jeden Tag viel spielen, und ich kann 5000 Geld geben. Ein bisschen kann ich Deutsch sprecen, aber ich kann noch nicht so gut einen deutscen Text screiben. (Ich lebe in Ungarn, aber ich war mit meinem Vater vielmal in Deutschland)

2017. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Ötezer aranyat

Fünftausend Goldstücke

2017. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz
2017. ápr. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!