Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Győrben német tanfolyam?

Győrben német tanfolyam?

Figyelt kérdés
Az angol középfokúm megvan ,de még szükséges lenne a német is ( nem akarok rászánni nagyon sok időt ). Az iskolában nem hinném ,hogy sokra mennék a tanulásával ,mert sokkal előrébb tartanak és én ott kezdőként meg se tudnék szólalni. A nyáron lenne a legjobb ( vagy akár iskola közbe is ) egy tanfolyam , akár 4-5 órás. GYŐRBEN szerintetek melyik a legjobb iskola erre? Véleményeket is elfogadok !

2017. ápr. 16. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg : 16 éves vagyok ,a német tudásom a nullával egyenlő :D
2017. ápr. 16. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy legjobb, mindenkinek más jön be. Én csak azt tudom ajánlani, hogy maximum egy kezdő tanfolyamra menj el, ahol elsajátíthatod az alapokat, kiejtést, nyelvtant, elkezdesz beszélni, és innentől kezdve már önállóan remekül tudsz otthon készülni.
2017. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem a legjobbat keresem( ha lenne ilyen akkor azt tenném ) hanem csak személyes tapasztalatokat.
2017. ápr. 16. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Hatos nyelviskolát tudom javasolni
2017. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!