Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy nyelvtanfolyamon teljesen...

Egy nyelvtanfolyamon teljesen kezdő szinten mennyire fogok megtanulni franciául?

Figyelt kérdés
45 órás tanfolyamon szeretnék franciát vagy németet tanulni körülbelül egy ilyen tanfolyam elvégzése után mennyire fogom jól beszélni a nyelvet?
2017. ápr. 24. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogsz pár alapszót, főleg igéket és alap főneveket. És néhány a mindennapi életből vett mondatokat. Megyek lefeküdni, ma reggel felkeltem és megreggeliztem, megebédeltem. Köszönések napszaktól függően. Moziba megyek. Szeretek úszni, olvasni stb.. Megtanulod az abc-t a számokat. Kérdő szórend, tagadó szórend stb. Ilyen alap dolgokat.
2017. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm!
2017. ápr. 25. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!