Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki az aki segítene? Német...

Ki az aki segítene? Német fogalmazást kell írnom Mein Traumberuf cím alatt. Ha igen azt nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

Az én álommunkám az egészségügyi aszistens. Sokszor elbizonytalanodom azon, hogy ez az e a munka amit egész életembe szeretnék csinálni. Még most sem vagyok benne biztos, hogy ez az állás az amiben jól érzem magam. De az az egy biztos, hogy egészségügyi alkalmazottakra mindig lesz szükség és ezzel a munkával elfogok tudni helyezkedni.

Igazából más iskolában nem tudom elképzeli magam, mint az egészségügyi középiskolában. Hogy miért? Segítőkésznek, kedvesnek és együtt érzőnek tartom magam, ami ebben a szakmában nagyon fontos. De mint minden munkában ebben is vannak hátrányok: sok megterhelésnek vagyunk kitéve, látni valaki meghal...

Előnyei: jó látni ha a páciens úgy távozik, hogy meggyógyult, segíteni másoknak, megismerünk új embereket...

Lehet, hogy nem ez álom munkám, de szeretek másokon segíteni és erre a legjobb hely a kórház. Beteg mindig lesz és egészségügyi dolgozóra és orvosra mindig szükség lesz.



2017. ápr. 28. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább próbáld meg megírni, kijavítani szivesebben teszi meg valaki, de helyetted nem fogja megírni!
2017. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt elismerem, hogy nem, másnak kell megírni azt ami nem az ő feladata. Csak a német tudásom egyenlő a nullával. De köszönöm és majd megpróbálok valamit össze hozni.
2017. ápr. 28. 21:47
 3/3 anonim válasza:
Szia,ha gondolod ès meg szukseges segitek
2017. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!